HİZMETLERİMİZ

01.İNŞAAT TAAHHÜT

Üçgen Proje alanında uzman ekibi ile her türlü inşaat - taahhüt hizmetlerini kusursuz bir kalite ve sonuç odaklılığıyla yerine getirmektedir. Bu zamana kadar üstlendiği bir çok üst düzey projeden alnının hakkı ile çıkan ve sorunsuz işlerle işverenlerini mutlu eden Üçgen Proje, sahip olduğu kurumsal değerler ışığında sıfır hata ile hizmet vermeye devam edecektir.

  • Sonuç Odaklı
  • Zamanında Teslim
  • Güvenilir Çözüm Ortağı

02.TADİLAT

Üçgen Proje alanında uzman teknik ekibi ile her türlü tadilat hizmetlerini kendi bünyesindeki kadrosu ile vermektedir.


03.ÇEVRE DÜZENLEME & PEYZAJ İŞLERİ

Üçgen Proje sahip olduğu peyzaj mimari ekibi ile projelerinizin veya yaşam alanlarınızın çevre düzenlenmesinden mimari peyzaj uygulamalarına kadar her alanda size yaşanabilir yeşil alanlar sunmak için profesyonel hizmet vermektedir.

 


04.PROJE

Üçgen Proje, her türlü mimari proje ihtyiaçlarınız için bünyesinde yer alan teknik ve mimari ekibi ile sürecin başından sonuna kadar sizlerle birlikte ilerleyerek en güçlü çözüm ortağınız olarak hizmet vermektedir.


05.ALT YAPI

Üçgen Proje, taahhüt ettiği tüm inşaat altyapı işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek, alanında uzmanlaşmış ve tercih edilen bir firma haline gelmiş ve her geçen gün bitirdiği yeni projelerle çözüm ortaklarının vazgeçilmezi olmuştur.